• Batsai Suncity Spa

MERSİN'DE SEVGİLİNİZE MASAJ HEDİYE EDİN!

Güncelleme tarihi: 1 Eki 2021

Özel günlerde hediye almak yada vermek size de sıradan gelmeye başladıysa,hiç durmayın ve partnerinize farklı bir hediye sunun.Dinlendirici etkili müzik eşliğinde mum ışıkları altında huzur dolu bir masaj harika bir fikir olabilir. Ya da “Couple Masaj” tercih ederek birlikte unutulmayacak bir deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yoğun ve stresli iş yaşamından yorulan sevdiğiniz için huzur veren bir hediye tercih edebilirsiniz. Yabancı ve Türk terapistlerin görev yaptığı Suncity Spa’nın, özel günlerden bağımsız olarak seçtiği ylang ylang ve portakal esanslı masaj yağı ile uygulanan terapiler benzersiz bir alternatif oluşturuyor. Bu özel hediye 1 saatlik keyifli bir tatil molası vermek isterseniz hem kendiniz hem de onun için Suncity Spa'dan rahatlatıcı bir masaj seçebilirsiniz. Bu sayede her şeyden uzaklaşarak aşkınızın huzurunu hissedebilirsiniz. Mersin masaj salonlarının boğucu,basık alanlarına oranla geniş ve ferah,huzur dolu bir merkez sizleri bekliyor.AŞK HER ŞEYİ HAK EDER!

SİZ DE PARTNERİNİZE ÖZEL GÜNLERİ BEKLEMEDEN HOŞ BİR SÜRPRİZ YAPIN.

ÇİFTLERE ÖZEL PROGRAMIMIZI SEÇEREK GERİYE KALAN DETAYLARI BİZE BIRAKIN.

BİRBİRİNDEN ÖZEL KOKTEYLLER,SUNUMLAR BİZDEN SİZE ARMAĞAN.


Sevdiğinize hoş bir sürpriz yapmak istiyorsanız,Suncity Spa’dan “Couple Masaj” alabilir, bu sayede birlikte keyifli bir masaj deneyimi yaşayabilirsiniz.

Portakal veya frangipani çiçeği esanslı masaj yağı ve şık bir hediye çekiyle sunulan, Suncity alternatiflerinden 60 dakikalık bir masajın fiyatı 150 TL


72 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör