Sıkça Sorulan Sorular

Günlük Spa Kullanımı Nedir?


Günlük spa kullanımı,tesisimizde bulunan sauna,buhar odası,Türk Hamamı ve Kış sezonu için ısıtmalı,yaz sezonu için soğutmalı havuz kullanımını içermektedir.
Paket Program Nedir? Neleri Kapsamaktadır?


Bir çok paket programımız mevcut.Fakat genel itibari ile havuz kullanımı,sauna,buhar odası,kese - köpük masajı,yüz maskesi ve aromatik masajları içeren komple bakım ritüelleridir.
Tesise Gelirken Yanımızda Ne Getirmeliyiz?


Merkezimize gelirken kapalı ısıtmalı havuzumuzu kullanacaksanız bone getirmeniz yeterlidir.Eğer boneniz yoksa biz 10 TL karşılığında temin etmekteyiz.Ayrıca terlik,havlu,saç kurutma makinası v.b herhangi birşey getirmenize gerek yok.Tüm bunları biz temin ediyoruz.
Gelmeden Önce Randevu Almak Gerekiyor Mu?


Evet,gelmeyi planladığınız saatten minimum bir kaç saat önce bizi arayarak yada web sitemizde bulunan uygulamalar bölümünden randevu almanız gerekiyor.Butik hizmet vermemiz nedeni ile alanlarımızın belirli saatler içerisinde size özel olması adına rezervasyonlu çalışıyoruz.
Merkeziniz Çiftlere Uygun mu?


Suncity Spa olarak çiftlerimize çok önem veriyoruz.Merkezimiz aileniz ve sevdikleriniz ile güzel vakit geçirmeniz için çok uygun olmakla birlikte çift olarak gelen misafirlerimize özel extra ikramlar sunmaktayız.
Personelleriniz Konusunda Uzman Mı?


Suncity Spa olarak ekip arkadaşlarımızı uzakdoğu kökenli genellikle Bali'den tercih ediyoruz.Konusunda uzmanlaşmış teknik bilgisi yüksek arkadaşlar ile çalışıyoruz.Ayrıca merkezimize özel ritüellerimiz konusunda kurum içi eğitime tabi tutuyoruz.
Ulaşım Konusunda Servis Hizmetiniz Var mı?


3 ve üzeri sayıda olan misafirlmiz için Mersin merkez,Erdemli,Mezitli bölgelerine ücretsiz servisimiz mevcut.